Geçici Olarak Siparişe Kapalıyız !

> <span class= 

Tethys 4 Parçalı YapBoz

20,42 TL

Tethys 4'lü Tamamlama Kartları, 0-2 yaş grubundaki çocukların zihinsel gelişimini sağlayan 4 parçalı kart eşleştirme oyunudur. Bir kutunun içerisinde 24 adet kart vardır.

%5
> <span class= 

Tethys El Yazısı ile Harfleri Ögreniyorum

32,78 TL

Tethys El Yazısı İle Harf Kartları Okuma yazmayı yeni öğrenmeye başlayan (ilkokul 1 ve 60-66 ay arasındaki çocukların), el yazısı harflerini kolay öğrenmeleri için geliştirilmiş oyun kartlarıdır.

%5
> <span class= 

Tethys Hafıza Oyunu

22,70 TL

Tethys ait Tethys Hafıza Oyunu Hafıza Oyununda 12 çift kart kapalı olarak dizilir. İkişer ikişer açılarak birbirinin aynı olan kartlar bulunmaya çalışır. Bu oyun ile çocuklar aynı zamanda 12 farklı milleti de öğrenirler.

%5
> <span class= 

Tethys Sayıları Öğreniyorum

28,03 TL

Tethys ait Tethys Sayı Kartları ethys Sayı Kartlarında sayılar kartların orta kısmından çıkacak şekilde puzzle gibi tasarlanmıştır.

%5
> <span class= 

Tethys Taşıtları Öğreniyorum

26,50 TL

Tethys ait Tethys Araç Kartları Çocukların, bir nesnenin gölgesi ile kendisini eşleştirerek algı yeteneklerini geliştirmesini sağlarken, aynı zamanda ulaşaım araçlarını da öğrenmelerini sağlar. Bir kutuda 15 adet kart vardır

%5
> <span class= 

Tethys Harfleri Öğreniyorum

32,78 TL

Tethys ait Tethys Harf Kartları Çocukların alfabemizdeki harflerle küçük yaşta tanışması ve eğlenceli bir şekilde alfabeyi öğrenmeleri için tasarlanmıştır.

%5
> <span class= 

Tethys Eşleştirme Kartları

26,13 TL

Tethys ait Tethys 2'li Tamamlama Kartları 1 – 3 yas grubundaki çocukların zihinsel gelişimini sağlayan ve görsel beceri hafızasını destekleyen oyundur. Bir kutunun içerisindeki 12’şer çift birbirini tamamlayan kart bulunmaktadır

%5
> <span class= 

Tethys Renkleri ve Hayvanları Öğreniyorum

25,17 TL

Tethys ait Tethys Eğitici Oyun Kartları tethys eğitici Oyun Kartları 1 – 3 yaş grubundaki çocukların zihinsel gelişimini sağlayan, görsel beceri hafızasını ve küçük kas gelişimini destekleyen oyundur.

%5