Geçici Olarak Siparişe Kapalıyız !

> <span class= 

Papu İle Çizgilere Dokunuyorum

40,80 TL

İlkadım yayınları Papu İle Çizgilere Dokunuyorum Papu ile Çizgilere Dokunuyorum kitabı çocukların dokunma duygularını geliştirmek, çizgileri hissetmeleri ve doğru olarak çizmelerine destek sağlamak amacıyla kabartmalı olarak basılmıştır.

%15
> <span class= 

Papu İle Çizgiler

25,50 TL

İlkadım yayınları Papu İle Çizgiler kitabı 5-6 yaş çocuklarının ilköğretimde bitişik eğik yazıyı düzgün yazabilmesi için gerekli olan ön becerileri kazandırmak amacıyla hazırlanmıştır.

%15
> <span class= 

Papu İle Sesler

25,50 TL

İlkadım yayınları Papu İle Sesler kitabı 5-6 yaş çocukları için hazırlanmış olup 80 sayfadır. Papu ile Sesler kitabında çocukların okumayı daha hızlı öğrenebilmesi için gerekli olan ses çalışmalarına yer verilmiştir.

%15
> <span class= 

Okul Yolu Eğitim Seti 5+

123,25 TL

İlkadım yayınları Okul Yolu Eğitim Seti Her biri 32 sayfadan oluşan 10 kitap, 48 sayfalık bir matematik ve her bir kitaba paralel hazırlanmış,her biri 16 sayfadan oluşan 10 adet Aile katılım fasikülünden oluşmaktadır.

%15
> <span class= 

Gelişimsel Alanlarla İlgili Etkinlik Kitabı 5+ Yaş

38,01 TL

İlkadım yayınları Gelişimsel Alanlarla İlgili Etkinlik Kitabı 5+ Tüm çocukların okul öncesi dönemde ilköğretime hazırlanırken öğrenmeleri gereken birçok konuda, özellikle Bilişsel ve Psikomotor, Sosyal Duygusal Alan ile ilgili etkinlikleri içeren çok

%5
> <span class= 

Gelişimsel Alanlarla İlgili Etkinlik Kitabı 4+ Yaş

25,50 TL

İlkadım yayınları Gelişimsel Alanlarla İlgili Etkinlik Kitabı 4+ Tüm çocukların okul öncesi dönemde ilköğretime hazırlanırken öğrenmeleri gereken birçok konuda, özellikle Bilişsel ve Psikomotor, Sosyal Duygusal Alan ile ilgili etkinlikleri içeren çok

%15