Geçici Olarak Siparişe Kapalıyız !1-30 31-60

> <span class= 

Dikkat Akademisi 1. Sınıf

68,00 TL

4 kitap, toplam 520 sayfa. Birinci hamur kağıt, lüks baskı. Tamamı renkli ve resimli. Dikkat ve Hafıza Güçlendirici Egzersizler..

%15
> <span class= 

Pür dikkat dinle! pür dikkat oyna!

20,90 TL

“pür dikkat dinle pür dikkat oyna” Dil Becerileri Dizisi’nin beşinci ürünüdür ancak bu bir kitap değil, kitap görünümünde bir oyundur. İçinde ayrıntılarıyla anlatıldığı gibi kesilip hazırlandığında 2-4 kişinin oynayabileceği bir oyun haline gelir.

%5
> <span class= 

Aile Katılım Etkinlikleri 3+ Yaş

20,00 TL

Beyaz Pusula Yayıncılık Aile Katıılımı Etkinlikleri; Çocukların okulda öğrendikleri bilgileri evde ailesiyle birlikte pekiştirmek amacıyla hazırlanmış bir kitaptır. 64 sayfadan oluşan bu kitabın içeriğinde; Kavram Çalışmaları,Çizgi çalışmaları,matematik çalışmaları,Dikkat çalışmaları,Sınırlı boyama,Labirent ve mandala çalışmalarının yer aldığı zengin aynı zamanda eğlenceli bir kitaptır.

> <span class= 

Etkinlik Dosyam 2

50,00 TL

Beyaz Pusula Yayınları Etkinlik Dosyam 1; Sanat ve El becerileri Kitabıdır. Çocukların Küçük kas gelişimini destekler ve doğru makas Kullanmayı hedefler. Kitap içerisinde verilen 3 boyutlu ve boyutlu çalışmaları istenilen yerlerden kesme yapiştırma ve dogru olarak çalışmayı tamamlamayı amaçlar. Dosyada Etkinlik sayısı 42 olup faaliyetlerin yapım aşamaları detaylı bir sekilde yeralmaktadır.

> <span class= 

Dikkat ve Görsel Algılama 1

23,00 TL

Beyaz Pusula Yayıncılık Dikkat Ve Görsel Algılama 2 ; Görsel dikkatini odaklama, Dikkatini devam ettirme, Benzerlikleri fark etme, Ayrıntıları fark etme, Eşleştirme, Planlama, Organize olma, İşitsel hafıza, Görsel hafıza, el Göz koordinasyonu, İnce motor becerilerin desteklenmesi, Görme alanının aktif kullanılması, genel bilginin artırılması gibi amaçlar vardır. Çocuklar bu kitapta çalışrken merak etme ve keşfetme duygulanırı geliştirecektir.

> <span class= 

Çizelim,Yazalım,Silelim 2

29,00 TL

Beyaz Pusula Yayıncılık Çizelim,Yazalım ,Silelim kitabında, çocukların ilkokula geçiş dönemindeki süreçte el becerilerini geliştirme,dikkatini toplayabilme ve hayal dünyalarını genişletmeyi amaçlayan Temel çizgi çalışmaları,Harf çalışmaları ve rakamlar yer almaktadır. Sayfalar tamamen parlak kuşe kagıttır. Su bazlı keçeli kalem kullanılarak çizgi çalısmaları yapılırken cocugun tamamladıgı çalışmayı silip tekrarlama şansı vardır. Bu durumda defalarca pratik yapılabilmektedir.

> <span class= 

Terapi Aynası

67,99 TL

Dil, dudak, çene egzersizlerin uygulamasında kullanılır. Özel bir maddeden yapılmıştır. Cam aynaya göre daha hafif ve kırılmaya karşı 6 kat daha fazla dayanıklıdır. Kenarları ovallaştırılmış, keskinliği ortadan kaldırılmıştır. 30 x 48 cm ebatlarında. Dil, dudak, çene egzersizlerin uygulamasında kullanılır. Özel bir maddeden yapılmıştır. Cam aynaya göre daha hafif ve kırılmaya karşı 6 kat daha fazla dayanıklıdır. Kenarları ovallaştırılmış, keskinliği ortadan kaldırılmıştır.

%15
> <span class= 

Aile Katılım Etkinlikleri 5+ Yaş

30,00 TL

Beyaz Pusula Yayıncılık Aile Katıılımı Etkinlikleri; Çocukların okulda öğrendikleri bilgileri evde ailesiyle birlikte pekiştirmek amacıyla hazırlanmış bir kitaptır. 160 sayfadan oluşan bu kitabın içeriğinde; Kavram Çalışmaları,Çizgi çalışmaları,matematik çalışmaları,Dikkat çalışmaları,Sınırlı boyama,Labirent,mandala ve Sudoku çalışmalarının yer aldığı zengin aynı zamanda eğlenceli bir kitaptır.

> <span class= 

Etkinlik Dosyam 3+ Yaş

50,00 TL

Beyaz Pusula Yayınları Etkinlik Dosyam 1; Sanat ve El becerileri Kitabıdır. Çocukların Küçük kas gelişimini destekler ve doğru makas Kullanmayı hedefler. Kitap içerisinde verilen 3 boyutlu ve boyutlu çalışmaları istenilen yerlerden kesme yapiştırma ve dogru olarak çalışmayı tamamlamayı amaçlar. Dosyada Etkinlik sayısı 35 olup faaliyetlerin yapım aşamaları detaylı bir sekilde yeralmaktadır.

> <span class= 

İleri Matematik 5+ Yaş

30,00 TL

Beyaz Pusula Yayınları İleri Matematik; 1 den 20 ye kadar olan matematik kitabı Sayı ve Rakam öğretimini kısa işleyip ağrlıklı olarak problem çözmeye yönelik çalışmalar işlemektedir.

> <span class= 

Dikkat ve Görsel Algılama 2

26,00 TL

Beyaz Pusula Yayıncılık Dikkat Ve Görsel Algılama 2 ; Görsel dikkatini odaklama, Dikkatini devam ettirme, Benzerlikleri fark etme, Ayrıntıları fark etme, Eşleştirme, Planlama, Organize olma, İşitsel hafıza, Görsel hafıza, el Göz koordinasyonu, İnce motor becerilerin desteklenmesi, Görme alanının aktif kullanılması, genel bilginin artırılması gibi amaçlar vardır. Çocuklar bu kitapta çalışrken merak etme ve keşfetme duygulanırı gelişecektir.

> <span class= 

Dikkat ve Görsel Algılama 3+ Yaş

20,00 TL

Beyaz Pusula Yayıncılık Dikkat Ve Görsel Algılama 2 ; Görsel dikkatini odaklama, Dikkatini devam ettirme, Benzerlikleri fark etme, Ayrıntıları fark etme, Eşleştirme, Planlama, Organize olma, İşitsel hafıza, Görsel hafıza, el Göz koordinasyonu, İnce motor becerilerin desteklenmesi, Görme alanının aktif kullanılması, genel bilginin artırılması gibi amaçlar vardır. Çocuklar bu kitapta çalışrken merak etme ve keşfetme duygulanırı gelişecektir.

> <span class= 

İlk Sözlüğüm

28,00 TL

Beyaz Pusula İlk Sözlügüm kitabı;Sert karton kitapdır. içerisinde Meryveler,Sebzeler,Hayvanlar,Vahşi Hayvanlar,Okul,Oyuncaklar,Salon Ve Yemek Odası,Mutfak,Yatak Odası,Banyo,Bahçe,Taşıtlat konularını alır ve toplam 180 sözcük( Türkçe-İngilizce karşılıgı) ve Resim içerir.

%20
> <span class= 

Kavramlar 3+ Yaş

20,00 TL

Beyaz pusula Yayıncılık kavramlar kitabı; Zihinsel gelişim sürecinde Temel kavramlar çok önemli bir rol taşımaktadır. Bu Kitapda Kavramları Basitten zora doğru ele alınmıstır. Her kavramın örnek çalışma sayfaları ile dolu dolu bir kavram kitabıdır.

> <span class= 

Etkinlik Dosyam 1

54,99 TL

Beyaz Pusula Yayınları Etkinlik Dosyam 1; Sanat ve El becerileri Kitabıdır. Çocukların Küçük kas gelişimini destekler ve doğru makas Kullanmayı hedefler. Kitap içerisinde verilen 3 boyutlu ve boyutlu çalışmaları istenilen yerlerden kesme yapiştırma ve dogru olarak çalışmayı tamamlamayı amaçlar. Dosada Etkinlik sayısı 42 olup faaliyetlerin yapım aşamaları detaylı bir sekilde yeralmaktadır.

> <span class= 

Kavramlar 4+ Yaş

23,00 TL

Beyaz pusula Yayıncılık kavramlar kitabı; Zihinsel gelişim sürecinde Temel kavramlar çok önemli bir rol taşımaktadır. Bu Kitapda Kavramları Basitten Zora doğru ele alınmıstır. Her kavramın örnek çalışma sayfaları ile dolu dolu bir kavram kitabıdır.

> <span class= 

Çizgiler 5+ Yaş

24,00 TL

Beyaz Pusula Yayınları Çizgiler Kitabı; Cocukların Kalem tutma becerilerinin geliştirilmesinde destek olan temel çizgi çalışmalarından oluşmaktadır. Çalışmalar basitten zora ve karmaşığa doğru hazılanmıstır. Kitap içerisinde bulunan çalışma sayfaları rengarenk ve eğlenceli çalışmalardan oluşmaktadır.

> <span class= 

Renkler ve Şekiller 4+ yaş

23,00 TL

Beyaz Pusula Yayınları Renkler ve Şekiller Kitabı ; Kırmızı,Mavi,Sarı,Yeşil,Turuncu,Mor,Yeşil,Kahve rengi,Beyaz ve Siyah renklerini Daire,Üçgen,Kare,Altıgen şekilleriyle pekiştirilerek işleyen uygulama kitabıdır.

> <span class= 

Q Bebek Dil Gelişim Kartlarım

36,00 TL

Dil gelişimi; seslerin, kelimelerin, sayıların, sembollerin kazanılması, saklanması ve dilin kurallarına uygun olarak kullanılmasını içeren bir süreçtir. Dil gelişimi, doğumdan itibaren başlar ve yaşam boyu devam eder.

%10
> <span class= 

Çizelim,Yazalım,Silelim 1

29,00 TL

Beyaz pusula Yayıncılık Çizelim,Yazalım ,Silelim kitabında, çocuklarımızın ilkokula geçiş dönemindeki süreçte el becerilerini geliştirme,dikkatini toplayabilme ve hayal dünyalarını genişletmeyi amaçlamış temel çizgi çalışmaları ve rakamlar yeralmaktadır. Sayfaların tamamı parlak kuşe kagıttan oluşmaktadır. Su Bazlı Keçeli Kalem Kullanılarak Çizgi Çalışmaları yapılırken,cocugun tamamladıgı çalışmayı silip tekrarlama sansı vardır. Bu durumda defalarca pratik yapılabilmektedir.

> <span class= 

Tatil Kitabım

11,24 TL

Beyaz Pusula Tatil kitabım; Çocukların Okulda 1 yıl boyunca Öğrendiği konularıın tekrarlaının oldugu eğlenceli bir tatil kitabıdır.

%6
> <span class= 

Ya-Pa Q Dikkat 3+ Yaş

15,58 TL

Ya-Pa Q Dikkat 3+ Yaş Berkay Dinç Amaç * Çocukların dikkat becerilerimim gelişimini desteklemek * Görsel algı yeteneklerini desteklemek * Muhakeme ve görsel ayrımlaştırma becerilerini desteklemek

%3

1-30 31-60