Geçici Olarak Siparişe Kapalıyız !


> <span class= 

YUKA EĞİTİM KARTLARI

51,00 TL

Bebeğinizle karşılıklı oturunuz. Resmi, bebeğinize 30 cm uzaklıktan gösteriniz. Bebeğinize resmi incelemesi için fırsat tanıyınız.

%15
> <span class= 

Eşleme ve Kavram Kartları (270 kart)

59,50 TL

Kartların üzerindeki resimler, gerçek fotoğraflardan oluşmakta ve kartlar, ezilmeye ve kırılmaya karşı oldukça sağlamlaştırılmıştır; çünkü birbirine sıvanmış 700 gr’lık bristol kartondan yapışmış ve önü arkası selefonla kaplanmıştır.

%15
> <span class= 

Q Bebek Dil Gelişim Kartlarım

36,00 TL

Dil gelişimi; seslerin, kelimelerin, sayıların, sembollerin kazanılması, saklanması ve dilin kurallarına uygun olarak kullanılmasını içeren bir süreçtir. Dil gelişimi, doğumdan itibaren başlar ve yaşam boyu devam eder.

%10
> <span class= 

Q Bebek İlk Kartlarım 2

32,40 TL

Q Bebek İlk Kartlarım serisinin 2. Seti olan Q Bebek İlk Kartlarım 2, altıncı aydan sonra bebeklerimizin yine yüksek kontrastlı objelerle görsel uyarımlarını sağlayarak beyin ve dil gelişimlerine katkıda bulunmak için hazırlanmıştır.

%10
> <span class= 

Q Bebek İlk Kartlarım

32,39 TL

Doğumdan hemen sonra, bebeklerin retinaları tam gelişmiş düzeyde değildir. Yeni doğmuş bir bebeğin retinası sadece ışık ve karanlığı ya da siyah ve beyaz arasındaki çok güçlü karşıtlıkları (yüksek kontrastı) algılayabilir.

%10
> <span class= 

Tethys El Yazısı ile Harfleri Ögreniyorum

32,78 TL

Tethys El Yazısı İle Harf Kartları Okuma yazmayı yeni öğrenmeye başlayan (ilkokul 1 ve 60-66 ay arasındaki çocukların), el yazısı harflerini kolay öğrenmeleri için geliştirilmiş oyun kartlarıdır.

%5
> <span class= 

Tethys Sayıları Öğreniyorum

28,03 TL

Tethys ait Tethys Sayı Kartları ethys Sayı Kartlarında sayılar kartların orta kısmından çıkacak şekilde puzzle gibi tasarlanmıştır.

%5
> <span class= 

Doğru - Yanlış Kartları

34,00 TL

98 adet doğru ve yanlış karttan oluşan bir set. Çocuğa önce yanlış kart gösterilerek "Ne yanlış ve neden yanlış?" sorusu sorulur. Daha sonra doğru kart gösterilerek iki kart arasındaki farkı ve doğru davranışı öğrenmiş olur. Kartlardaki resimlerin konusunu hem sosyal kurallar hem de dikkat gerektiren bilişsel uygulamaları içerir.

%15
> <span class= 

Duygu ve eylem kartları ( Kim,Nerede,Ne Yapıyor?)

29,75 TL

Toplam 130 eylem ve duygu kartı. Eylem Kartları: Eylemlerin adlandırılmasında ve öğretilmesinde kullanılabilecek bu kartlar, kim, ne, neyle, nerede, neden yapıyor, gibi sorularla hem çocuğun dil becerilerinin gelişimi, hem de hayal gücü, yaratıcılık, muhakeme gibi zihinsel becerilerinin gelişimi desteklenir. Duygu Kartları: Kart çocuğa gösterilir ve hangi duygu olduğu sorulur. Örneğin, üzülen çocuğun kartıyla çalışılırsa, niçin üzülmüş olabileceği, kimin üzmüş olabileceğine ilişkin sorular sorulur. Alınan cevaplardan sonra "Seni en çok ne üzer?" gibi sorular sorulur ve duygularını ve kendini tanıması sağlanır. Sen hiç başkasını üzer misin" gibi sorularla üst ben gelişimi desteklenir. Sette yer alan duygular: Öfke, tiksinme, üzüntü, korku, utangaçlık, sıkılma, mutluluk, sevgi, düşünce, hayal kırıklığı, olumlu şaşırma, olumsuz şaşırma, ağlama. Eylemli Meslek Kartları: Kartların içinde çocuğun tanıyabileceği ve adlandırabileceği mesleklere ilişkin çok sayıda eylem kartına yer verildi. (Do

%15
> <span class= 

Tethys Taşıtları Öğreniyorum

26,50 TL

Tethys ait Tethys Araç Kartları Çocukların, bir nesnenin gölgesi ile kendisini eşleştirerek algı yeteneklerini geliştirmesini sağlarken, aynı zamanda ulaşaım araçlarını da öğrenmelerini sağlar. Bir kutuda 15 adet kart vardır

%5
> <span class= 

Tethys Harfleri Öğreniyorum

32,78 TL

Tethys ait Tethys Harf Kartları Çocukların alfabemizdeki harflerle küçük yaşta tanışması ve eğlenceli bir şekilde alfabeyi öğrenmeleri için tasarlanmıştır.

%5
> <span class= 

Tethys Eşleştirme Kartları

26,13 TL

Tethys ait Tethys 2'li Tamamlama Kartları 1 – 3 yas grubundaki çocukların zihinsel gelişimini sağlayan ve görsel beceri hafızasını destekleyen oyundur. Bir kutunun içerisindeki 12’şer çift birbirini tamamlayan kart bulunmaktadır

%5
> <span class= 

Tethys Renkleri ve Hayvanları Öğreniyorum

25,17 TL

Tethys ait Tethys Eğitici Oyun Kartları tethys eğitici Oyun Kartları 1 – 3 yaş grubundaki çocukların zihinsel gelişimini sağlayan, görsel beceri hafızasını ve küçük kas gelişimini destekleyen oyundur.

%5